Znicz Pruszków zagra w Fortuna 1 Lidze!

4 cze 2023 Udostępnij

Poznaliśmy drugiego beniaminka przyszłego sezonu! Po emocjonującej ostatniej kolejce eWinner 2 Ligi, bezpośredni awans uzyskał Znicz Pruszków, który wyprzedził Kotwicę Kołobrzeg i Stomil Olsztyn!

Znicz Pruszków w ostatniej kolejce mierzył się z Hutnikiem Kraków i do bezpośredniego awansu potrzebował wygranej, a także liczyć na potknięcia Kotwicy Kołobrzeg i Stomilu Olsztyn. To wszystko stało się faktem i Znicz może cieszyć się z zajęcia drugiego miejsca w tabeli, ponieważ ma lepszy bilans bramkowy w spotkaniach bezpośrednich z Kotwicą. 

 

Znicz ostatnio na zapleczu polskiej piłki grał w sezonie 2016/17, a łącznie w swojej historii spędził cztery lata na tym poziomie rozgrywkowym. 

 

O miano trzeciego beniaminka Fortuna 1 Ligi walczyć będą Kotwica Kołobrzeg, Stomil Olsztyn, Wisła Puławy, Motor Lublin. Mecze półfinałowe barażów zaplanowano na 7 czerwca. W pierwszym meczu zagrają Stomil Olsztyn z Wisłą Puławy, a w drugim Kotwica Kołobrzeg z Motorem Lublin. Finał zostanie rozegrany 11 czerwca. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.