Znicz Kłobuck klubem partnerskim Akademii Rakowa

26 sty 2019 Udostępnij

Do grona klubów filialnych Akademii Rakowa dołączył Znicz Kłobuck. - To trzeci klub, który podpisuje oficjalną umowę z naszą Akademią, ale będzie ich znacznie więcej - zapowiada dyrektor Akademii Rakowa, pan Marek Śledź.

Znicz Kłobuck szkoli dzieci już od czwartego roku życia. Na co dzień w klubie trenują cztery grupy młodzieżowe i trzy grupy przedszkolaków. Łącznie około 140 podopiecznych. 

 

- Bardzo się cieszmy z podpisania tej umowy. Zapisy, które się w niej znajdują będą wykonywane z należytą starannością i zaangażowaniem naszych pracowników. Mamy nadzieję na owocną współpracę i już teraz zapraszam wszystkich z Kłobucka na mecze Rakowa - powiedział prezes klubu, pan Wojciech Cygan. 

 

- Tak jak wcześniej wspominałem, klubów partnerskich będzie znacznie więcej. Kłobuck dołącza do naszego grona jako trzeci i wierzę, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści dla obu stron. Trenerzy z tych klubów, którzy przyjeżdżają do nas na staże stają się naszymi ambasadorami w swoich miejscowościach. Cała współpraca skupia się na trzech aspektach: organizacyjnym, szkoleniowym i promocyjnym - wyjaśnił dyrektor Śledź - Ciąży na nas olbrzymia odpowiedzialność. Ta współpraca nie polega tylko na tym, żeby pozyskiwać uzdolnionych zawodników. Musimy też rozwijać w tych młodych ludziach wartości pozasportowe takie jak wzajemna współpraca, edukacja i dobre wychowanie. Naszym celem jest budowanie lepszej piłki nożnej w danym mieście, regionie czy nawet w skali kraju - dodał. 

 

- Pan Marek Śledź to ceniona osoba w środowisku piłki młodzieżowej. Możliwość kształcenia naszych zawodników pod jego okiem to dla nas ogromny zaszczyt. Filozofia rozwoju młodych talentów, którą wyznaje dyrektor Śledź jest spójna z naszą, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogliśmy podpisać taką umowę z Rakowem - wyjaśnił prezes Znicza Kłobuck, pan Daniel Zalski.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.