Zmiany terminów meczów 23. kolejki Nice 1 Ligi

13 mar 2017 Udostępnij

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że nastąpiły zmiany w terminach spotkań 23. kolejki Nice 1 Ligi. Korekty te podyktowane są terminami spotkań narodowych reprezentacji młodzieżowych.

Spotkanie Wisły Puławy z Chojniczanką Chojnice ze względu na planowaną transmisję telewizyjną rozpocznie się 25 marca (sobota) o godz. 12:30.

 

W innym terminie odbędzie się również mecz Miedź Legnica – Chrobry Głogów. W związku z wystąpieniem klubu z Legnicy o zmianę daty rozegrania spotkania ze względu na powołania zawodników na mecze reprezentacji Polski do lat 20, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zdecydował o przełożeniu meczu na 5 kwietnia (środa). Nie została jeszcze ustalona godzina rozpoczęcia rywalizacji, lecz nie może ona być późniejsza niż 18:30 ze względu na rozgrywany tego samego dnia mecz półfinału Pucharu Polski.

 

 

Z podobnym wnioskiem wystąpiło Zagłębie Sosnowiec. Także ten został pozytywnie rozpatrzony przez Departament Krajowy PZPN i wyjazdowe starcie drużyny Dariusza Banasika z Górnikiem Zabrze rozegrane zostanie 12 kwietnia (środa). Podobnie jak w przypadku meczu Miedź – Chrobry, na razie nie ustalono godziny rozpoczęcia meczu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.