Zmiany na stadionie Chojniczanki

21 lis 2017 Udostępnij

Z ratusza napłynęły dobre informacje dla kibiców Chojniczanki. Burmistrz Chojnic, Arseniusz Finster na konferencji prasowej poinformował, że w następnym tygodniu zostanie ogłoszony przetarg na budowę II etapu zadaszenia na Stadionie Miejskim Chojniczanka.

Inwestycja obejmować będzie sektory A1, A2, A3, czyli te znajdujące się od strony budynku klubowego. Prace te mają być prowadzone zimą, tak by zadaszenie było już gotowe na pierwszy mecz rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa (pierwszy weekend marca). Ponadto dokończona zostanie budowa ogrodzenia dzielącego miejsca siedzące od ciągu komunikacyjnego na koronie stadionu, zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

W związku z nałożonym na klub nadzorem infrastrukturalnym dotyczącym konieczności dostosowania obiektu do wymogów licencyjnych Nice 1 Ligi, oczekujemy na ogłoszenie kolejnych przetargów, które mają obejmować zmiany w budynku klubowym.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.