Zmiana trenera w Garbarni Kraków

15 paź 2018 Udostępnij

Zarząd RKS Garbarnia Kraków informuje, że Mirosław Hajdo nie jest już trenerem pierwszoligowej drużyny. Nowym szkoleniowcem „Brązowych” został od 15 października 2018 Bogusław Pietrzak.

Bogusław Pietrzak był szkoleniowcem seniorów m.in. ŁKS, Ruchu Chorzów, Pogoni Szczecin i Piasta Gliwice. Ostatnie dziesięć lat spędził w Chorzowie przy ul. Cichej 6, gdzie najpierw objął pierwszy zespół „Niebieskich”, a następnie był koordynatorem ds. szkolenia młodzieży, zajmował się skautingiem, a także pełnił funkcję menedżera. 

 

Mirosław Hajdo był związany z „Brązowymi” od 9 września 2014 roku. Pracę w Garbarni rozpoczynał na szczeblu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. W sezonie 2015/2016 Garbarnia po wygraniu rywalizacji grupowej minimalnie uległa w barażowym dwumeczu. W sezonie następnym Mirosław Hajdo wraz z „Brązowymi” wywalczył awans do II ligi, z kolei rok później po wygranym barażu z Pogonią Siedlce, Garbarnia po 44 latach awansowała na zaplecze Ekstraklasy.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.