Zmiana trenera przy Cichej

5 kwi 2018 Udostępnij

Decyzją Zarządu Klubu nowym trenerem pierwszej drużyny Ruchu został dziś Dariusz Fornalak, który zastąpił na tym stanowisku Chouana Ramona Rotsę.

Trener Rotsa prowadził zespół od 10 września ubiegłego roku. Pod wodzą Argentyńczyka „Niebiescy” rozegrali 15 ligowych spotkań. Ich bilans to 6 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek. Trenerowi serdecznie dziękujemy za pracę wykonaną z drużyną Ruchu. Życzymy powodzenia na kolejnych etapach zawodowej kariery.

 

Nowy trener „Niebieskich” – Dariusz Fornalak – to postać bardzo dobrze znana chorzowskim kibicom. Przez kilkanaście lat był zawodnikiem Ruchu. Łącznie z „eRką” na piersi rozegrał aż 337 spotkań, zdobył Mistrzostwo Polski w 1989 r. oraz Puchar Polski w 1996 r. Po zakończeniu kariery piłkarskiej nie rozstał się ze światem futbolu i od wielu lat pracuje jako szkoleniowiec. Co ciekawe, pierwsze szlify trenerskie zdobywał jako asystent jednej z największych legend „Niebieskich”, Jerzego Wyrobka. Pracował także w sztabach Jacka Zielińskiego i Jana Kociana. Jako I trener prowadził Ruch w 2005 r. w ówczesnej II lidze. Był także szkoleniowcem m.in. Zagłębia Lubin, Piasta Gliwice, GKS Katowice i Polonii Bytom.

 

Dariusz Fornalak związał się z Ruchem umową obowiązującą do 30 czerwca 2019 r. z opcją przedłużenia.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.