Zmazać plamę z Kluczborka

7 kwi 2017 Udostępnij

Miniony tydzień był bardzo udany dla Olimpii Grudziądz. Zespół wygrał ostatnie dwa spotkania i tym samym awansował na trzecią pozycję w tabeli Nice 1 Ligi.

Olimpia rozpoczęła wiosnę najlepiej jak tylko mogła.  Cztery wygrane i tylko jedna porażka. Jednak nie byle z kim, bo równie świetnie grającą w tej rundzie Stalą Mielec. Wrażenie robi ostatnia potyczka Olimpii. Piłkarze z Grudziądza rozbili sąsiadów w tabeli 1:4. Warto jednak zaznaczyć, że już po pierwszych minutach Olimpia prowadziła 0:2, a jeszcze przed przerwą zdobyła kolejne dwie bramki.

Dla zespołu Jacka Paszulewicza wygrana z Pogonią Siedlce była najwyższą w historii występów na zapleczu ekstraklasy. Czy w meczu przeciwko Górnikowi padnie równie dużo bramek? Kurs na ilość bramek 3.5 wynosi 2.99.

Zabrzanie mają za sobą ciężki tydzień. Przegrana z ostatnim w tabeli MKS Kluczbork choć nie przekreśliła szans na awans, to jednak mocno skomplikowała sytuację ekipy z Roosvelta. Szansą na poprawę nastrojów może być tylko zwycięstwo.

Górnik u siebie odniósł siedem zwycięstw i stracił tylko siedem bramek, co jest drugim najlepszym wynikiem w Nice 1 Lidze. Czy sposób na zabrzańską defensywę znajdzie najlepszy strzelec Olimpii i całej ligi – Karol Angielski? Kurs na bramkę dla Olimpii wynosi 1.43.

Transmisja spotkania od 17:30 ma kanale Polsat Sport.

Media Press Kit: Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz