Zbigniew Smółka pojedzie na staże do Chelsea i Bayernu!

30 lis 2017 Udostępnij

W grudniu szkoleniowiec pierwszoligowej piłkarskiej Stali Mielec wyjedzie na dwa staże szkoleniowe w wielkich klubach europejskich.

W grudniu szkoleniowiec pierwszoligowej piłkarskiej Stali Mielec wyjedzie na dwa staże szkoleniowe w wielkich klubach europejskich.

Smółka najpierw odwiedzi Chelsea Londyn, w drugiej połowie grudnia pojawi się w Bayernie Monachium. – Będzie to tygodniowy staż z pierwszą drużyną Bayern Monachium.  Trener Smółka będzie uczestniczył w całym cyklu szkoleniowym, będzie obecny podczas pracy i treningu pierwszej drużyny – zapowiada europoseł Tomasz Poręba, który zorganizował oba staże. – Wszystko po to byśmy byli jeszcze lepsi, jeszcze skuteczniejsi, byśmy mogli jak najwięcej uczyć się od najlepszych i później te dobre doświadczenia przekuwać na sukces Stali Mielec – komentuje Poręba. – Jestem dumny i szczęśliwy bo to nie było łatwe. To mój mały kamyczek do tego by Stal się rozwijała – dodaje.

 

">

 

– Wszyscy trenerzy w Stali Mielec z tego skorzystają, przygotuję z tych wyjazdów obszerny materiał. Fajne jest to, że w okresie odpoczynku można się rozwijać, można się uczyć, z podniesioną głową i uśmiechem na ustach po ostatnich zwycięstwach – przekazuje Zbigniew Smółka. Europosłowi Tomaszowi Porębie zadedykował ostatnią ligową wygraną 3:0 z GKS-em Tychy.

 

– Warto się angażować, pracować. Dla takiego zespołu, Klubu, drużyny, kadry mogę robić wszystko by ta świetność Stali Mielec wróciła jak najszybciej. To dla mnie wielki honor i powód do dumy, że dla tej drużyny mogę pracować i rożne drzwi otwierać by było jeszcze lepiej – komentuje Tomasz Poręba.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.