Zapowiedź. Mecze zaległe

17 lis 2020 Udostępnij

W środę nadrabiamy zaległości z 8. oraz 10. kolejki Fortuna 1 Ligi. Do najciekawszego pojedynku dojdzie w Radomiu, gdzie Radomiak zmierzy się z ŁKS.

Apklan Resovia - Sandecja Nowy Sącz - 18 listopada, godz. 12:00 

 

Pierwszy domowy mecz w roli gospodarza rozegra w tym sezonie Aplkan Resovia. Spotkanie to jest istotne dla obu drużyn w kwestii utrzymania. Sandecja Nowy Sącz plasuje się na ostatnim miejscu z dorobkiem 1 punktu, a Resovia ma tych oczek tylko 6 więcej. Zwycięstwo pozwoli podopiecznym Dariusza Dudka na zbliżenie się do pozostałych drużyn, natomiast wygrana Resovii spowoduje oddalenie widma spadku. Mimo tak wczesnej fazy sezonu z pewnością w obu drużynach pojawia się myśl o walce o utrzymanie. 

 

Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna - 18 listopada, godz. 14:00

 

Kolejny ciekawy test dla beniaminka z Łęcznej. Tym razem Górnik pojedzie do Niepołomic, gdzie zagra z Puszczą, która już od dłuższego czasu występuje w Fortuna 1 Lidze, a jej bronią jest przede wszystkim gra na własnym stadionie. Gracze Tomasza Tułacza u siebie wygrali już 4 spotkania, natomiast Górnik na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażkę. W ostatnich 3 meczach ich bilans prezentuje się dokładnie tak samo. Czy czołowa drużyna ligi znów udowodni że wysokie miejsce nie jest dziełem przypadku?

 

Chrobry Głogów - Odra Opole - 18 listopada, godz. 15:00

 

Chrobry w weekend bardzo pewnie pokonał Stomil Olsztyn, a Odra przegrała dwa kolejne spotkania i z jej serii spotkań wygranych nie pozostało za wiele. Wygląda na to, że drużyna z Opola wpadła w mały dołek, a drużyna z Głogowa jest blisko wydostania się z niego. Czy któraś z drużyn potwierdzi dziś tę tezę? 

 

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 18 listopada, godz. 16:00

 

W ostatnich pięciu meczach gdynianie zdobyli zaledwie 5 punktów. Taki dorobek z pewnością niezadowala nikogo w Gdyni. Teraz nad morze przyjedzie Zagłębie Sosnowiec, która w tym sezonie spisuje się słabo i znajduje się w dolnych rejonach tabeli. Wygrana uspokoiła by sytuację w Arce, jednak należy pamiętać, że po zmianie trenera w Sosnowcu i przyjściu Kazimierza Moskala Zagłębie może być inną drużyną niż dotychczas. Czy efekt nowej miotły poznamy już w meczu w Gdyni?

 

Korona Kielce - Stomil Olsztyn - 18 listopada, godz. 17:00

 

W weekend Stomil grał w Głogowie, gdzie przegrał wysoko 0:3, a teraz czeka go wyjazd do Kielc. Drużyna Macieja Bartoszka od początku rozgrywek gra w kratkę i udowodnia to praktycznie w każdej kolejce. Stomil w bieżących rozgrywkach również nie prezentuje się zbyt dobrze, zaledwie dwie wygrane spowodowały, że drużyna jest w dolnych rejonach tabeli. 

 

Radomiak Radom - ŁKS Łódź - 18 listopada, godz. 18:00

 

Do najciekawszego pojedynku dojdzie w Radomiu, gdzie na stadionie przy ulicy Narutowicza obie drużyny premierowo zagrają przy sztucznym oświetleniu. Łodzianie to lider Fortuna 1 Ligi, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze meczu. Radomiak z kolei jest blisko strefy barażowej, ale nie spisuje się tak samo dobrze, jak miało to miejsce w sezonie 2019/2020. Dla ŁKS może to być jednak jeden z trudniejszych wyjazdów w tych rozgrywkach, dlatego podopieczni Wojciecha Stawowego muszą być bardzo czujni. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.