Zapowiedź: Wigry Suwałki – Raków Częstochowa

3 lis 2018 Udostępnij

Wigry Suwałki o godzinie 15:00 podejmą przed własną publicznością Raków Częstochowa.

Piłkarze Kamila Sochy po raz ostatni wygrali w 8. kolejce. W ostatnich pięciu spotkaniach, Wigry przegrały aż trzykrotnie i zdobyły zaledwie dwa punkty. W ostatniej kolejce ekipa z Suwałk zanotowała remis z Puszczą Niepołomice 1:1.

 

Wigry po 16. kolejkach plasują się w tabeli na 13 pozycji. Bilans zespołu to cztery zwycięstwa, siedem remisów i pięć porażek. Wigry dotychczas strzeliły 18 bramek, a 24 straciły. Najlepszym strzelcem zespołu jest Martin Adamec (5 goli).

 

Raków to aktualny lider tabeli Fortuna 1 Ligi. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna nie przegrał 13 kolejnych ligowych spotkań. W ostatniej kolejce pokonał Sandecję 2:0. Kurs w Fortunie, że w sobotnim meczu padną dokładnie wie bramki, wynosi 3.3. Raków w obecnym sezonie zanotował tylko jedną porażkę na wyjeździe w Chojnicach.

 

W poprzedniej rundzie ekipa z Częstochowy wygrała w Suwałkach 3:0. Kurs w Fortunie, że Wigry nie strzelą bramki, wynosi 2.67.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.