Zapowiedź: Wigry Suwałki – GKS Tychy

13 paź 2018 Udostępnij

Sobotę w Fortuna 1 Liga rozpocznie spotkanie w Suwałkach, gdzie miejscowe Wigry podejmą GKS Tychy. Pierwszy gwizdek o 16:00.

Zarówno Wigry Suwałki, jak i GKS Tychy na zwycięstwo czekają od 8. kolejki. Ostatniego dnia sierpnia, gracze z Suwałk wygrali z Garbarnią Kraków 2:1, z kolei tyszanie odnieśli zwycięstwo 1:0 nad Wartą Poznań.

 

Wigry w ostatnich dwóch spotkaniach poniosły porażki. Najpierw u siebie 0:5 z Podbeskidziem, a tydzień temu w wyjazdowym meczu w Łodzi 2:1 z ŁKS-em. Kurs w Fortunie, że gospodarze strzelą dziś gola, wynosi 1.23. Do meczu z tyszanami, Wigry przystępują z 11 pozycji. Do tej pory piłkarze Kamila Sochy zdobyli 17 punktów.

 

GKS Tychy wciąż czeka na wyjazdowe zwycięstwo. W tym sezonie podopieczni Ryszarda Tarasiewicza w delegacji zdobyli w sześciu spotkaniach trzy punkty. Przed 14. kolejką zespół GKS-u zajmuje 13 pozycję z 14 punktami.

 

W poprzednim sezonie Wigry przegrały u siebie z GKS-em Tychy 1:2. Kurs w Fortunie, że dziś padnie taki sam wynik, wynosi 7.9.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.