Zapowiedź: Warta Poznań – Stomil Olsztyn

10 lis 2018 Udostępnij

O godzinie 13:00 Warta Poznań w ramach 18. kolejki podejmie w Ogródku 16. zespół Fortuna 1 Ligi, Stomil Olsztyn.

Nie tak dawno beniaminek mierzył się z Dumą Warmii w zaległym spotkaniu 1. kolejki. W Olsztynie padł wynik 0:1, a zwycięską bramkę dla Warty zdobył w 75. minucie Radosław Jasiński. Kurs w Fortunie na to, że Warta wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.62. Od tego czasu OKS zdobył 4 punkty w pięciu spotkaniach – ostatnim z nich była porażka w Mielcu z tamtejszą Stalą 4:0.

 

Stomil uzbierał do tej pory 15 punktów i znajduje się obecnie w strefie spadkowej, z dwoma oczkami straty do bezpiecznej, piętnastej pozycji zajmowanej przez GKS Tychy. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego, który 19 października zastąpił Kamila Kieresia, w tym sezonie schodzili z murawy z tarczą czterokrotnie, trzy razy dzielili się punktami i odnieśli dziesięć porażek. Kurs w Fortunie na to, że oba zespoły zdobędą w jutrzejszym spotkaniu gola, wynosi 1.79.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.