Zapowiedź: Warta Poznań – Chrobry Głogów

21 paź 2018 Udostępnij

W ostatnim spotkaniu 15. kolejki, Warta Poznań zagra u siebie o 14:00 z Chrobrym Głogów.

Na chwilę obecną Warta musi skupić się na grze o utrzymanie. Spośród beniaminków gorszym bilansem dysponuje tylko Garbarnia Kraków. Dużym usprawiedliwieniem są jednak okoliczności, bo zespół długo nie mógł grać u siebie, musząc wynajmować obiekt w Grodzisku Wielkopolskim. W ostatnim spotkaniu Warta zremisowała u siebie z Chojniczanką 1:1. Kurs w Fortunie, że w niedzielę oba zespoły strzelą bramki, wynosi 1.8.

 

Pomarańczowo-czarni do meczu w Poznaniu przystąpią po bardzo dobrym dla siebie czasie. Są niepokonani od czterech ligowych występów, a robotę robi przede wszystkim defensywa. Broniący Mateusz Abramowicz w trzech kolejnych spotkaniach nie wyciągał piłki z siatki i - jak wyliczył statystyczny profil Chrobrego na Twitterze - jeszcze przez 2.5 godziny musi uważać, aby stać się najdłużej niepokonanym golkiperem Chrobrego na tym poziomie.

 

Chrobry po raz ostatni grał z Wartą wiosną 2014 roku. W Głogowie było wtedy 0:0, a mogącego to zmienić rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Szczepaniak. Kurs w Fortunie, że dziś spotkanie zakończy się takim wynikiem, wynosi 7.4.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Przypominamy, że od 15. kolejki startujemy z akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.