Zapowiedź: Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki

4 kwi 2018 Udostępnij

Dziś Stomil Olsztyn podejmie w zaległym spotkaniu 15. kolejki Wigry Suwałki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Ostródzie.

Stomil Olsztyn w Wielką Sobotę, rzutem na taśmę uratował w Łęcznej punkt. Był to też pierwszy punkt „Dumy Warmii” od 14 października. Wtedy Stomil pokonał Odrę Opole na własnym stadionie 2:0.

 

Podopieczni Kamila Kieresia jeśli wygrywają, to na własnym terenie. Z sześciu zwycięstw aż pięć odnieśli w Olsztynie. Co ciekawe Stomil to jedyna drużyna w lidze, która jeszcze nie zremisowała meczu. Kurs w Fortunie, że dziś spotkanie zakończy się podziałem punktów wynosi 3.2.

 

Olsztynianie mogą też pochwalić się u siebie jedną z lepszych defensyw w lidze. Do tej pory Stomil stracił na własnym obiekcie tylko 9 bramek. Lepszym wynikiem na zapleczu ekstraklasy może pochwalić się tylko Chojniczanka i Podbeskidzie.

 

Wigry bardzo udanie rozpoczęły 2018 rok. Trzy zwycięstwa i tylko jedna porażka dają ekipie z Suwałk piąte miejsce w tabeli. W ostatnim spotkaniu zespół Artura Skowronka wygrał wyjazdowe spotkanie z Rakowem po bramce Patryka Klimali w 90. minucie meczu. Była to siódma bramka napastnika Wigier w tym sezonie.

 

Dzisiejsze spotkanie będzie 15 pojedynkiem obu drużyn. Bilans jak do tej pory jest niezwykle wyrównany.  Po cztery zwycięstwa Stomilu i Wigier i sześć remisów. Bilans bramkowy przemawia na korzyść zespołu z Suwałk i wynosi 19:24.

 

W poprzednim sezonie Wigry wygrały u siebie 2:1. W rewanżu również lepsi okazali się gracze z Suwałk, a mecz zakończył się wynikiem 1:4. Kurs w Fortunie, że dziś padnie taki sam rezultat wynosi 46.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.