Zapowiedź: Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce

7 kwi 2018 Udostępnij

O godzinie 17:00 w Ostródzie rozpocznie się spotkanie ważne dla dolnych rejonów tabeli. Stomil Olsztyn podejmie Pogoń Siedlce.

Zarówno Pogoń, jak i Stomil drżą na myśl o spadku do II ligi. Nadchodzący mecz będzie więc podwójnie istotny, zwykło się mówić, że piłkarze zawalczą o sześć punktów. Kurs w Fortunie, że oba zespoły strzelą bramki wynosi 1.78.

 

W minioną środę Stomil zadebiutował na ostródzkim obiekcie. Malowniczo zlokalizowany 5-tysięcznik to zastępczy obiekt Dumy Warmii i Mazur, a transfer nań został spowodowany chronicznymi problemami z olsztyńskim stadionem. Podopieczni Kamila Kieresia przegrali 1:2 z Wigrami Suwałki i pozostają bez wygranej w rundzie wiosennej.

 

Losy Stomilu i Pogoni w ostatnich kilku sezonach regularnie przenikały się. Najpierw w II lidze wschodniej, a następnie na wyższym szczeblu rozgrywkowym. W dziewięciu dotychczasowych spotkaniach siedlczanie wygrali trzykrotnie, raz nie wyłoniono zwycięzcy, zaś Stomil triumfował pięciokrotnie. W rundzie jesiennej Pogoniści wygrali 1:0, a autorem zwycięskiej bramki był Dariusz Zjawiński. Kurs w Fortunie na przedział bramek 0-1 wynosi 2.84.   

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.