Zapowiedź: Sandecja – Wigry Suwałki

19 paź 2018 Udostępnij

W piątkowy wieczór na murawę obiektu przy ulicy Kilińskiego 47 wybiegną ekipy Sandecji i Wigier Suwałki. Podopieczni Tomasza Kafarskiego będą chcieli podtrzymać serię ligowych spotkań bez porażki na własnym stadionie, zaś ekipa Kamila Sochy spróbuje awansować do górnej połowy tabeli.

W 14. kolejce zmagań rozegrano zaledwie trzy spotkania, wszystko z powodu powołań do reprezentacji narodowych. Właśnie dlatego też spotkanie ekipy "Biało-czarnych" z Puszczą Niepołomice zostało przełożone na 24 października. Ekipa z Suwałk zaś mierzyła się w weekend z GKS-em Tychy. Wykazała się niezwykłym hartem ducha, ponieważ ze stanu 0:2 potrafiła doprowadzić w końcówce do remisu. Kurs w Fortunie, że Wigry strzelą Sandecji dwie bramki, wynosi 4.45.

 

Mimo jednego zaległego meczu Sandecja zajmuje 2. miejsce ze stratą czterech punktów do liderującego Rakowa Częstochowa. Suwalczanie są obecnie na 10. pozycji z 18-ma "oczkami" w dorobku. Różnica pomiędzy bezpośrednimi rywalami piątkowego starcia wynosi zaś 6 punktów. Kurs w Fortunie, że spotkanie zakończy się bez remisu, wynosi 1.26.

 

Tomasz Kafarski będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników w kadrze, podobnie w zespole prowadzonym przez Kamila Sochę. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obydwoma zespołami lepsza była do tej pory Sandecja, która wygrała cztery razy, dwukrotnie zremisowała i tyle samo razy musiała uznać wyższość klubu z Suwałk. W przeszłości barwy Sandecji reprezentowało dwóch piłkarzy Wigier, Adrian Jurkowski i Jonatan Straus.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

 

Przypominamy, że od 15. kolejki startujemy z akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 

 

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.