Zapowiedź: Sandecja – GKS Jastrzębie

3 lis 2018 Udostępnij

W sobotnie popołudnie na murawę stadionu przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu wybiegną ekipy miejscowej Sandecji i GKS-u 1962 Jastrzębie. Dla podopiecznych Tomasza Kafarskiego będzie to okazja do podtrzymania serii ligowych meczów u siebie bez porażki.

W poprzedniej kolejce ekipa Sandecji musiała w meczu na szczycie Fortuna 1 Ligi uznać wyższość liderującego Rakowa Częstochowa. Bramki dla ekipy gospodarzy zdobyli Andrzej Niewulis i Maciej Domański, co było efektem ogromnej przewagi drużyny Marka Papszuna nad sądeczanami. W tabeli ekipa pod wodzą Tomasza Kafarskiego spadła na 3. miejsce (wyprzedził ją Łódzki KS) ze stratą sześciu punktów do lidera spod Jasnej Góry. Kurs w Fortunie, że Sandecja wygra pierwszą połowę, wynosi 2.53.

 

Jastrzębianie zaś podzielili się punktami z tyskim GKS-em na własnym obiekcie. W pierwszej połowie prowadzenie objęli goście, a to po trafieniu Omara Monterde, ale w drugiej połowie wyrównanie i zamknięcie wyniku dał Kamil Szymura. Pozostałe wyniki 16. kolejki spowodowały, że jastrzębianie plasują się obecnie na 5. miejscu z dorobkiem 24 punktów, czyli tylko 3 straty do Sandecji. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzelą gole, wynosi 1.82.

 

Zarówno w ekipie Sandecji, jak i GKS-u 1962 nie ma zawodników, którzy muszą pauzować za nadmiar kartek, lub narzekają na urazy niepozwalające zagrać w meczu. Będzie to pierwsze w historii obu drużyn spotkanie w rozgrywkach ligowych na szczeblu centralnym. W zespole z Jastrzębia-Zdroju występuje były zawodnik "Biało-czarnych", Kamil Szymura, zaś w barwach Sandecji gra urodzony w miejscowości z województwa śląskiego, Maciej Małkowski.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.