Zapowiedź: Ruch Chorzów - Podbeskidzie

17 mar 2018 Udostępnij

Podbeskidzie w pierwszym meczu wyjazdowym w 2018 roku zmierzy się z ekipą "Niebieskich".

Starcie ze spadkowiczem z Ekstraklasy Ruchem Chorzów to już trzecie marcowe spotkanie Górali, ale pierwsze poza domem. Dla Niebieskich to bardzo ważna runda, a zadanie przed ekipą ze stadionu przy Cichej jest bardzo ciężkie. Przez ujemne punkty chorzowianie zakończyli rok 2017 na ostatnim miejscu w tabeli Nice 1 Ligi, a to nie był koniec ich kłopotów. Po karze 5 ujemnych punktów przyszła kolejna – o punkt większa.

 

Wraz ze startem ligi wszyscy związani z Ruchem wiążą jednak spore nadzieje i liczą, że dzięki dobrej grze ich zespołu o problemach będzie można zapomnieć. Pierwsze wiosenne spotkanie chorzowianie zdecydowanie mogą zaliczyć do udanych - pewne, dwubramkowe zwycięstwo nad Drutex-Bytovią Bytów na pewno wlało nadzieję w serca fanów najbliższego rywala TSP. Aby pójść za ciosem okazji już jednak nie było. Podróż do Olsztyna na mecz ze Stomilem okazała się bezcelową, bo tamtejsze boisko nie nadawało się do gry.

 

Podbeskidzie na inaugurację pokonało Stomil Olsztyn 1:0, a tydzień później bezbramkowo zremisowało z Chojniczanką Chojnice. Kurs w Fortunie, że w pierwszej połowie sobotniego spotkania zobaczymy gola wynosi 1.43.

 

W pierwszym spotkaniu obu zespołów z trzech punktów cieszyli się "Górale", którzy wygrali 1:0. Kurs w Fortunie, że dziś "Niebiescy" pokonają bramkarza gości wynosi 1.28.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.