Zapowiedź: Raków Częstochowa – Wigry

30 mar 2018 Udostępnij

Mecz Rakowa Częstochowa Wigrami Suwałki zainaugurujemy 24. kolejkę Nice 1 Ligi. Spotkanie rozpocznie się w samo południe.

W jedynym jak do tej pory rozegranym meczu w 2018 roku, beniaminek z Częstochowy zanotował wyjazdową porażkę z GKS Katowice 2:1. U siebie po raz ostatni Raków zagrał 26 listopada, pokonując Puszczę 3:1. Dla Wigier będzie to trzecie spotkanie w tym roku. Jak dotąd podopieczni Artura Skowronka raz wygrali i raz przegrali. Porażka z Miedzią zakończyła kapitalną serię dziewięciu spotkań bez porażki.  

 

Raków to najlepsza siła ofensywna ligi. W 20 spotkaniach zawodnicy Marka Papszuna zdobyli 35 bramek. Kurs w Fortunie, że w sobotę gracze Rakowa jako pierwsi strzelą bramkę wynosi 1.65.

 

Raków i Wigry mają na koncie po 32 punkty i sąsiadują ze sobą w tabeli. Jednak piłkarze beniaminka mają jeszcze zaległe spotkanie.

 

W poprzednim spotkaniu obu drużyn lepsi okazali się gracze Rakowa. Mecz zakończył się wynikiem 0:3. Kurs w Fortunie, że gospodarze wygrają w sobotę obie połowy wynosi 5.7.     ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.