Zapowiedź: Raków Częstochowa – Sandecja

26 paź 2018 Udostępnij

W sobotni wieczór na murawę stadionu przy ulicy Limanowskiego 83 w Częstochowie wybiegną ekipy miejscowego Rakowa i Sandecji. Będzie to bezpośrednia rywalizacja o pozycję lidera w pierwszoligowej tabeli.

Obie ekipy w środku tygodnia nadrabiały zaległości z 14. kolejki spowodowane wcześniejszymi powołaniami do reprezentacji młodzieżowych. Częstochowianie podzielili się punktami na własnym obiekcie w starciu przeciwko ŁKS-owi Łódź. Pierwsi bramkę strzelili goście, a dokładniej Rafał Kujawa, a liderzy ligowej tabeli zdołali wyrównać w doliczonym czasie gry z rzutu karnego w wykonaniu Arkadiusza Kasperkiewicz. Wcześniejsza potyczka ekipy Rakowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem, a rywalami podopiecznych Marka Papszuna był GKS Tychy. Przewaga punktowa nad drugą Sandecją wynosi obecnie 3 punkty. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzelą bramki w obu połowach, to 17.

 

Ekipa pod wodzą Tomasza Kafarskiego w piątek pokonała Wigry Suwałki, 2-0. Zdobywcami bramek dla "Biało-czarnych" byli: Damian Chmiel i Dawid Flaszka. W środę zaś musieli oni uznać wyższość Puszczy Niepołomice w wyjazdowym pojedynku. Z trafienia na wagę trzech punktów dla gospodarzy mógł cieszyć się Hubert Tomalski. Z powodu tego ostatniego rezultatu strata do liderów ligi wzrosła o 1 punkt, zaś przewaga nad trzecim Łódzkim Klubem Sportowym wynosi zaledwie 2 "oczka".

 

Warto dodać, że będzie to pierwszy bezpośredni pojedynek pomiędzy obydwiema drużynami w rozgrywkach ligowych. Kurs w Fortunie, że dokładna liczba goli wyniesie 2, to 3.2.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

16. kolejka to ostatnia szansa dla kibiców na wsparcie akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna. Do tej pory na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja udało się zebrać blisko 27 tysięcy złotych!

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.