Zapowiedź: Puszcza Niepołomice – Sandecja

24 paź 2018 Udostępnij

W środowe popołudnie na murawę stadionu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Niepołomicach wybiegną ekipy miejscowej Puszczy i Sandecji. Dla "Biało-czarnych" będzie to okazja do utrzymania dwupunktowej straty do liderującego Rakowa, lub nawet objęcia prowadzenia w lidze w przypadku korzystnych wyników.

Po weekendowej kolejce w znacznie lepszych nastrojach byli podopieczni Tomasza Kafarskiego. Wygrali oni bowiem 2-0 przeciwko Wigrom Suwałki. Trafienia dające cenne trzy punkty zanotowali: Damian Chmiel i Dawid Flaszka. Dzięki temu wynikowi Sandecja umocniła się na pozycji wicelidera ligowej tabeli, ale strata do Rakowa zmalała do dwóch punktów, ponieważ częstochowianie bezbramkowo zremisowali w Tychach z miejscowym GKS-em.

 

Niepołomiczanie zaś podzielili się punktami na trudnym terenie w Olsztynie. Puszcza prowadziła w 21. minucie już 2-0 po golach Michała Czarnego i Krzysztofa Drzazgi, ale straty w ostatnich chwilach nadrobili: Rafał Śledź i Volodymyr Tanchyk, dzięki czemu Stomil mógł być częściowo zadowolony z rezultatu. W rankingu Fortuna 1 Ligi ekipa z Niepołomic zajmuje 7. miejsce z 20 punktami na koncie. Kurs w Fortunie, że Puszcza pierwsza strzeli bramkę, wynosi 1.9.

 

Na szczeblu centralnym Sandecja mierzyła się z ekipą Puszczy dwukrotnie – jeden z tych pojedynków zakończył się zwycięstwem sądeczan, a drugi podziałem punktów. Bilans bramkowy również jest minimalnie na korzyść "Biało-czarnych", którzy strzelili 3 gole i stracili 2. Kurs w Fortunie, że Sandecja wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.95.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Przypominamy, że od 15. kolejki wystartowała akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.