Zapowiedź: Puszcza – GKS Tychy

30 wrz 2018 Udostępnij

GKS Tychy będzie ostatnim wrześniowym rywalem piłkarzy Puszczy Niepołomice. Mecz 12. kolejki Fortuna 1 Ligi zostanie rozegrany w niedzielę 30 września na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

Trzy zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka to bilans naszych piłkarzy w mijającym miesiącu. Dobrą dyspozycję z pewnością zakłóciła jednak domowa porażka z ŁKS-em Łódź, która była ostatnim meczem rozgrywanym na niepołomickim K2. Kurs w Fortunie, że Puszcza pierwsza strzeli bramkę, wynosi 1.84.

 

Na zakończenie miesiąca do Niepołomic zawita 11 drużyna ligi GKS Tychy. Tyszanie, którzy na wiosnę ubiegłego sezonu prezentowali się bardzo dobrze, w nowym sezonie znów grają w kratkę. Obok Odry Opole, GKS Tychy należy do wąskiej grupy zespołów, które w tym sezonie nie miały okazji cieszyć się z wyjazdowego zwycięstwa. Kurs w Fortunie, że tyszanie wygrają obie połowy, wynosi 11.5

 

Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza nie popisali się również w rozgrywkach Pucharu Polski gdzie przegrali w minioną środę z trzecioligową Legionovią 2:1.

 

W ubiegłym sezonie w Tychach padł remis 1:1, a w Niepołomicach lepsi byli goście którzy wygrali 2:1.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.