Zapowiedź: Pogoń Siedlce – Stal Mielec

17 mar 2018 Udostępnij

Pogoniści nie zaczęli wiosny tak jak sobie wyobrażali. Okazja do poprawy nadarzy się w meczu ze Stalą Mielec.

Stal zaczęła wiosnę od minimalnego zwycięstwa z Górnikiem Łęczna. Rozmiar wygranych nie wpływa jednak w futbolu na premię dodawaną do dorobku. W 20 rozegranych meczach podopieczni Zbigniewa Smółki zgromadzili 34 punkty (10 zwycięstw, 4 remisy, 6 porażek). Stal powinna uchodzić za faworyta, ale…

 

…nigdy jej się nie grało łatwo z Pogonią. Mielczanie jeszcze nigdy nie wygrali z siedlczanami w oficjalnym spotkaniu. Bilans meczów ze Stalą jest jednoznaczny – 4 zwycięstwa Pogoni i remis, bramki: 13:6 na korzyść siedlczan. Kurs w Fortunie, że Stal wygra dziś przynajmniej jedną połowę wynosi 1.7.

 

W rundzie jesiennej Pogoniści po 24 minutach przegrywali 0:2, ale zdołali odwrócić losy meczu. Jeszcze w pierwszej połowie o wyrównanie zadbał Dariusz Zjawiński, natomiast gola na wagę trzech punktów zdobył Mateusz Żytko. Był to jeden z najlepszych meczów Pogoni nie tylko w trwającym sezonie, ale w całej historii występów na drugim szczeblu rozgrywkowym. Kurs w Fortunie, że oba zespoły strzelą dziś bramkę wynosi 1.75.

 

Innym spotkaniem wartym przypomnienia jest domowe zwycięstwo 4:0 w 2014 roku. Pogoń pewnie zwyciężyła, a kilka tygodni później świętowała awans na zaplecze ekstraklasy. Rok później Stal dołączyła do siedlczan na drugim najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.