Zapowiedź: Pogoń Siedlce – Drutex-Bytovia

30 mar 2018 Udostępnij

W Siedlcach spotkają się zespoły, które w 2018 roku nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Pogoń Siedlce podejmie u siebie Drutex-Bytovię Bytów.

Obecnie Pogoń ma na swoim koncie tyle samo punktów co Drutex-Bytovia. Drużyna z województwa mazowieckiego ma jednak rozegrane o jedno spotkanie więcej. Wiosną niebiesko-biali zagrali trzy mecze i wszystkie przegrali – 0:1 z Zagłębiem Sosnowiec, 0:2 z Wigrami Suwałki i 1:2 ze Stalą Mielec. "Czarne Wilki" przegrały dwa wyjazdowe spotkania. 2:0 z Ruchem Chorzów i 2:1 z Olimpią Grudziądz. Kurs w Fortunie, że w sobotę spotkanie zakończy się bez remisu wynosi 1.72.

 

W ostatni weekend obie drużyny rozegrały gry kontrolne. Drutex-Bytovia wygrała 2:1 z Błękitnymi Stargard po dwóch golach Michała Rzuchowskiego, a Pogoń zremisowała 1:1 z Legionovią Legionowo. Dla trenera Adriana Stawskiego, jak i dla trenera Dariusza Banasika była to ostatnia okazja do tego, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. W kwietniu obie drużyny czeka bowiem prawdziwy piłkarski maraton.

 

Gdy do Siedlec przyjeżdża Drutex-Bytovia kibice zazwyczaj oglądają mało bramek. W sezonie 2014/2015 i 2015/2016 mecze na Podlasiu Południowym zakończyły się bezbramkowym remisem, a z kolei sezon później po jednym golu wygrała Pogoń. Inaczej bywa w przypadku spotkań rozgrywanych w Bytowie – w trzech spotkaniach padło aż 13 bramek!

 

Właśnie jesienią w Bytowie, "Czarne Wilki" rozgromiły Pogoń Siedlce 4:1! Było to najwyższe zwycięstwo bytowiaków w tym sezonie. Kurs w Fortunie, że w sobotę obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 wynosi 2.35.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.