Zapowiedź: Podbeskidzie – Sandecja

23 wrz 2018 Udostępnij

W niedzielne południe na murawę stadionu przy ul. Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej wybiegną jedenastki miejscowego Podbeskidzia i Sandecji Nowy Sącz. Podopieczni Tomasza Kafarskiego będą chcieli zdobyć komplet punktów na terenie "Górali", zaś bielszczanie pokuszą się o sprawienie niespodzianki.

Więcej spotkań w ciągu ostatnich kilku dni rozegrali podopieczni Krzysztof Brede. W zeszłą sobotę musieli zmierzyć się na wyjeździe z GKS-em Tychy, a mecz zakończył się remisem 2:2. "Górale" prowadzili już dwiema bramkami po trafieniach Michała Rzuchowskiego i Kacpra Kostorza, ale w drugiej połowie straty odrobili tyszanie; co więcej Podbeskidzie mogło nawet wygrać, gdyby rzutu karnego nie zmarnował Guga Palavandishvili.

 

W środę ekipa z Bielska-Białej nadrabiała zaległości z terminu pojedynków reprezenntacji narodowych. Wówczas rywalem na własnym obiekcie był ŁKS Łódź, który gładko, 3:0, pokonał bielszczan. Obrót spraw w dotychczasowych zmaganiach powoduje, ze gospodarze niedzielnego meczu zajmują 11. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Kurs w Fortunie, że TSP strzeli gola jako pierwsze, wynosi 1.88

 

Ekipa Sandecji w zeszłym tygodniu podejmowała Bytovię Bytów; doszło do podziału punktów po trafieniach Macieja Małkowskiego z rzutu karnego dla "Biało-czarnych" i Juliusza Letniowskiego dla "Czarnych Wilków". Zarówno sądeczanie, jak i bytowianie mają na swoim koncie 19 "oczek" i zajmują kolejno trzecie i drugie miejsce w ligowym rankingu.

 

Częściej, bo trzy razy wygrywało Podbeskidzie, dwa razy padł remis i tylko raz, pod koniec 2009 roku, górą była Sandecja. W bilansie bramkowym "Górale" prowadzą 7:4. W ostatnim meczu na zapleczu ekstraklasy, lepsi okazali się gracze z Bielska-Białej, wygrywając 2:1. Kurs w Fortunie, że w niedzielę padnie taki sam wynik, wynosi 8.6.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.