Zapowiedź: Podbeskidzie – GKS Katowice

10 lis 2018 Udostępnij

Drugą rundę Górale rozpoczynają od meczu z GKS-em Katowice, z którym na inaugurację sezonu wygrali w Katowicach 1:0.

Podbeskidzie w ostatnim meczu pewnie pokonało na własnym boisku Chrobrego Głogów (3:0). Po pierwszej połowie rozgrywek 2018/2019 zespół trenera Krzysztofa Brede zajmuje 5. miejsce w tabeli Fortuna 1 ligi mając na swoim koncie 27 punktów. W dziewięciu dotychczasowych meczach przed własną publicznością trzy razy wygrali, trzy razy zremisowali i trzykrotnie przegrywali. Kurs w Fortunie, że TSP wygra obie połowy, wynosi 5.6.

 

Po niezwykle zaciętym i pełnym emocji meczu w Bytowie, gdzie GieKSa zremisowała 2:2 po bramkach Bartosza Śpiączki i Jakuba Wawrzyniaka. – Wierzę w to, że przyjdzie dla nas lepszy okres. Żal mi drużyny i chłopaków, bo widzę na co dzień jak ciężko pracują, aby możliwie najszybciej zacząć punktować – mówił po ostatnim spotkaniu Jakub Wawrzyniak, kapitan GKS-u.

 

Drużyny w ligowym starciu zmierzą się ze sobą po raz piętnasty w historii. 10 razy wygrywało Podbeskidzie. GieKSa wygrywała pięciokrotnie, ani razu mecz pomiędzy zespołami nie zakończył się remisem. Na starcie sezonu 2018/2019 GKS przegrał z Podbeskidziem 0:1. Kurs w Fortunie, że Górale pierwsi strzelą bramkę, wynosi 1.65.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.