Zapowiedź: Podbeskidzie – Chojniczanka

20 paź 2018 Udostępnij

W ostatnim sobotnim spotkaniu, Podbeskidzie zagra u siebie z Chojniczanką. Początek meczu o 18:00.

Podbeskidzie w ostatnich trzech spotkaniach zanotowało dwa remisy i zwycięstwo. Bramkarz Górali zachowuje czyste konto od 180 minut. Przed sobotnim spotkaniem z Chojniczanką, TSP plasuje się na 12 pozycji w tabeli. Ekipa Krzysztofa Brede zwyciężała w tym sezonie cztery razy, ale tylko jeden raz przed własną publicznością. Kurs w Fortunie, że TSP wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.64.

 

Chojniczanka przyjeżdża do Bielska-Białej jako drużyna, która znajduje się w grupie pościgowej za aktualnym liderem rozgrywek -  Chojniczanka do Rakowa traci obecnie sześć punktów. Ekipa z Chojnic jest także niepokonana od czterech spotkań!

 

Chluba Grodu Tura została pokonana w tym sezonie zaledwie dwa razy, na wyjazdach w Głogowie oraz Niecieczy. Pomimo tego, że drużyna z Chojnic jest niepokonana od czterech spotkań, należy zwrócić uwagę na to, że trzy ostatnie mecze to były remisy. Siła doświadczonej drużyny Chojniczanki nie podlega jednak dyskusji, czego przykładem jest choćby pokonanie u siebie lidera z Częstochowy wynikiem 2:1.

 

Bedzie to piąte bezpośrednie starcie pomiędzy Chojniczanką, a Podbeskidziem. Bilans starć jest korzystny dla Chojniczanki, gdyż dwa mecze kończyły się wygraną żółto-biało-czerwonych, a dwa podziałem punktów.

 

W Bielsku-Białej Chojniczanka grała dwukrotnie. Po raz pierwszy (za kadencji trenera Macieja Bartoszka) udało się wygrać gościom 1:0 po bramce Michała Jakóbowskiego. W zeszłym sezonie na stadionie TSP padł bezbramkowy remis. Kurs w Fortunie, że dokładna liczba goli wyniesie 0, to 8.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Przypominamy, że od 15. kolejki startujemy z akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.