Zapowiedź: PGE FKS Stal – Stomil Olsztyn

3 lis 2018 Udostępnij

O 16:00 w Mielcu, PGE FKS Stal zagra ze Stomilem Olsztyn.

Po 16. kolejkach Fortuna 1 Ligi Stalowcy z Mielca mają na swoim koncie 22 punkty, tyle ile przed rokiem, gdy zespół prowadził Zbigniew Smółka, a w Mielcu grali jeszcze Mateusz Cholewiak czy Michał Janota. Niemal dokładnie rok temu do Mielca przyjechał Stomil Olsztyn. Stal wówczas kibiców srogo zawiodła, przegrała 1:3. Kurs w Fortunie, że goście strzelą bramki w obu połowach, wynosi 6.9. Później jednak ekipa z Mielca zanotowała serię zwycięstw i zimę spędzała w ścisłej czołówce tabeli.

 

Po sześciu remisach z rzędu PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie GKS Katowice 2:0, a następnie wygrała na wyjeździe w Niecieczy 2:1. Kurs w Fortunie, że Stal pierwsza strzeli bramkę, wynosi 1.48.

 

Stomil po 16 rozegranych spotkaniach zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Jednak po zmianie trenera, „Duma Warmii” nie zaznała jeszcze smaku porażki. W ostatniej kolejce piłkarze z Olsztyna wygrali u siebie z Garbarnią 1:0.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.