Zapowiedź: PGE FKS Stal – Garbarnia

10 lis 2018 Udostępnij

Sobota, 10 listopada 2018, godzina 16:00 – wówczas zaplanowany został pierwszy gwizdek pierwszego meczu rundy rewanżowej sezonu 2018/2019 Fortuna 1 Ligi w Mielcu. PGE FKS Stal Mielec podejmie Garbarnię Kraków.

W lipcu spotkanie krakowian z mielczanami, rozegrane na stadionie miejskim w Krakowie, zainaugurowało cały sezon Fortuna 1 Ligi. Stal wygrała wówczas 2:0. Kurs w Fortunie, że goście nie strzelą bramki, wynosi 1.72. Obie ekipy to dawni mistrzowie Polski, a pojedynek byłych czempionów świetnie wpisuje się w weekendowe obchody stulecia niepodległości Polski. Z tej okazji kibice przed pierwszym gwizdkiem zaśpiewają hymn narodowy.

 

Garbarnia, sensacyjny beniaminek Fortuna 1 Ligi, dała się poznać jako ekipa dosyć zagadkowa. Zamyka ligową stawkę, ale w każdym meczu jest niezwykle groźna. – Garbarnia urwała punkty czołówce tej ligi. To jest na pewno zespół nieobliczalny – mówi drugi trener PGE FKS Stal Mielec Dawid Szulczek.

 

Stalowcy z Mielca mają za sobą serię aż dziewięciu meczów bez porażki. Po sześciu remisach z rzędu przyszły trzy zwycięstwa. Kurs  w Fortunie, że gospodarze wygrają do zera, wynosi 1.97. – Wtedy gdy remisowaliśmy to też byliśmy zespołem, który dominował, narzucał swój styl gry. Jedyna różnica między spotkaniami, które remisowaliśmy i wygrywaliśmy to taka, że piłka zaczęła wpadać do bramki – komentuje Dawid Szulczek.

 

Po pierwszej części sezonu Stal zajmuje 6. miejsce z dorobkiem punktowym identycznym jak przed rokiem. Do spotkań rewanżowych mielczanie przystępują oczekując od siebie lepszych rezultatów. – Mamy nadzieję, że druga runda będzie lepsza, chcemy zdobyć zdecydowanie więcej punktów. Mamy większe ambicje niż 6. miejsce. Jeśli skuteczność z ostatnich trzech spotkań będzie podtrzymana to odniesiemy więcej zwycięstw – mówi Dawid Szulczek.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.