Zapowiedź: Olimpia Grudziądz – Drutex-Bytovia

17 mar 2018 Udostępnij

Olimpia Grudziądz podobnie jak Drutex-Bytovia 2018 rok zaczęły od porażki. Biało-Zieloni przed tygodniem ulegli Chrobremu, z kolei "Czarne Wilki" zostały pokonane przez Ruch Chorzów.

Podopieczni Dariusza Kubickiego ligową wiosnę rozpoczęli z tygodniowym opóźnieniem, bowiem w 20. kolejce Olimpia na własnym stadionie nie mogła zagrać ze Stalą Mielec. Powodem odwołania spotkania był zły stan murawy. Biało-zieloni pierwszą walkę o punkty stoczyli w Głogowie.

 

Olimpia dwukrotnie wychodziła na prowadzenie za sprawą dwóch goli Damiana Michalika. Mimo to drużyna do Grudziądza wraca bez dorobku punktowego. Chrobry bardzo dużą skuteczność wykazał po stałych fragmentach gry, po których zdobył 3 bramki. Autorami trafień byli Mateusz Machaj, Michał Michalec oraz Tomasz Wełna, który zdobył gola samobójczego. Kurs w Fortunie, że Olimpia wygra obie połowy wynosi 8.

 

Drutex-Bytovia wiosenne rozgrywki rozpoczęła o czasie, jednak nie zdobyła ani jednego punktu w wyjazdowej walce z Ruchem Chorzów. Czarne Wilki jeszcze w pierwszej połowie straciły dwa gole i nie potrafiły już odmienić losów meczu (0:2).

 

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu pomiędzy Olimpią i Drutex-Bytovią w Bytowie padł wynik 1:0 dla grudziądzan, po golu Mateusza Klichowicza. Kurs w Fortunie, że w dzisiejszym spotkaniu padnie dokłdnie jeden gol wynosi 3.5.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.