Zapowiedź: Odra Opole – GKS Katowice

25 mar 2018 Udostępnij

W niedzielę o 17:45 pierwszy gwizdek starcia opolan z „Gieksą”! Dla ekipy Jacka Paszulewicza to pierwszy wyjazd w 2018 roku!

Choć nie będzie to późny wieczór, choć mecz odbywać się będzie już po zmianie czasu, to nie mamy wątpliwości, że – z wielu względów – warto być częścią tego widowiska, które czeka nas przy Oleskiej w niedzielę. Dzięki wsparciu miasta, została uregulowana kolejna kwestia, czyli oświetlenie o odpowiedniej mocy. Nowe żarówki podczas meczu piłkarskiego zaświecą pierwszy raz podczas starcia Odry z GKS-em Katowice.

 

Po raz ostatni w blasku jupiterów nasza drużyna występowała jeszcze w trzeciej lidze (na szczeblu centralnym już nie spełniały wymogów licencyjnych). Poprzedni mecz przy sztucznym oświetleniu w Opolu – to porażka 0:1 ze Skrą Częstochowa w czerwcu 2016 roku. Poprzednia wygrana – miesiąc wcześniej, 2:0 z LKS-em Bełk, po golach Łukasza Staronia i Waldemara Gancarczyka, w składzie z m.in. Robertem Trznadlem, Mateuszem Bodziochem, Mateuszem Perońskim, Tomaszem Wepą oraz Tobiaszem Weinzettelem, którzy mają szansę spiąć tę „ciemną epokę” klamrą i wystąpić również na inaugurację zmodernizowanych jupiterów.

 

Z uwagi na niekorzystną pogodę i problemy z przygotowaniem boisk, zarówno GKS Katowice, jak i Odra Opole nie mogły rozegrać spotkań 22. kolejki Nice 1 Ligi. W efekcie drużyny 25 marca (niedziela) o godzinie 17:45 wrócą na murawę po piętnastu dniach przerwy od swoich ostatnich meczów. Dokładnie 10 marca Odra zremisowała u siebie z Puszczą Niepołomice, a GieKSa na Bukowej pokonała 2:1 Raków Częstochowa. Dla ekipy z Katowic obie bramki strzelił Wojciech Kędziora, który dzięki swojej skuteczności przesunął się na drugie miejsce w tabeli najlepszych strzelców rozgrywek. 

 

Odra pozostaje najlepiej punktującym przed własną publicznością zespołem Nice 1 Ligi. GKS plasuje się co prawda w tabeli kilka „oczek” za beniaminkiem z Opola, ale notuje na przełomie jesieni i wiosny świetną serię. 5 meczów i 13 punktów! Kurs w Fortunie, że oba zespoły strzelą dziś bramki wynosi 1.73.

 

Pierwszy mecz sezonu między Opolem i Katowicami zakończył się remisem 1:1. Kibice na stadionie GieKSy byli świadkami nerwowej końcówki, którą zakończyła bramka Tomasza Midzierskiego w 91. minucie spotkania. Kurs w Fortunie, że dziś padnie gol w przedziale 76+ wynosi 2.17.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.