Zapowiedź: Miedź Legnica – Wigry Suwałki

16 mar 2018 Udostępnij

W piątek o godz. 20.45 w swoim trzecim wiosennym meczu Miedź podejmie Wigry Suwałki, które w rundzie jesiennej pokonała na wyjeździe 2:0. Od tamtego czasu jednak ten zespół bardzo się zmienił, a do Legnicy przyjeżdża po serii 9 spotkań bez porażki.

Szkoleniowiec Miedzi, a także kilku piłkarzy (Rafał Augustyniak, Frank Adu Kwame, Omar Santana) jeszcze w poprzednim sezonie bronili barw Wigier, ale wszyscy zgodnie zapewniają, że w piątek na boisku sentymentów nie będzie.

 

Miedź po dwóch zwycięstwach (z Odrą 3:1 i z Zagłębiem 2:0) zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i w piątek będzie bronić lidera. Legniczan wcale jednak nie czeka łatwe zadanie, bo Wigry od ostatniego meczu obu drużyn (w sierpniu 2017 roku Miedź wygrała w Suwałkach 2:0 po golach Rafała Augustyniaka i Łukasza Garguły) okrzepły i zaczęły solidnie punktować. Kurs w Fortunie, że dziś „Miedzianka” strzeli dokładnie dwa gole wynosi 3.1.

 

Do Legnicy zespół z Suwałk przyjeżdża po serii 9 meczów bez porażki! W tym czasie podopieczni Artura Skowronka wygrali sześć razy i zaliczyli trzy remisy. Wiosnę, podobnie jak Miedź, rozpoczęli o d dwóch zwycięstw – 1:0 z Górnikiem Łęczna i 2:0 z Pogonią Siedlce. W tym ostatnim meczu jedną z bramek zdobył Mariusz Rybicki, czyli były piłkarz Miedzi. Kurs w Fortunie, że gospodarze nie strzelą bramki Wigrom wynosi 4.9.

 

– Spędziłem w Wigrach fajny czas, mam tam wielu znajomych. Ale na boisku sentymentów nie będzie. Z moich czasów zostało tam kilku zawodników. Znam ich mocne oraz słabsze strony i postaramy się to wykorzystać – wyjaśnia trener Miedzi.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.