Zapowiedź meczu Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie

16 mar 2022 Udostępnij

Środek tygodnia przynosi zaległe spotkanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi, które określić możemy mianem meczu o sześć punktów. W końcu naprzeciw siebie staną dwaj bezpośredni rywale w walce o utrzymanie.

Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (16 marca, środa, 18:00)

 

Wiosnę zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w miniony weekend pokonali ŁKS w Łodzi. Jastrzębianom zabrakło niewiele, aby dokonać podobnego wyczyny, jednak, podobnie jak w spotkaniu przeciwko Odrze, sędzia anulował zdobytą przez drużynę bramkę. Choć goście zdobyli tylko jeden punkt w poprzednich trzech pojedynkach, wcale nie można postawić Stomilu w roli faworyta tego meczu.

 

Tym bardziej, że GKS wygrał cztery poprzednie spotkania przeciwko ekipie z Olsztyna – trzykrotnie w pierwszej lidze, a także raz w Pucharze Polski. Jeśli przyjrzeć się tylko meczom ligowym, zauważyć można, że pada w nich niewiele bramek. Po raz ostatni w spotkaniu bezpośrednim Stomilu z GKS-em co najmniej 3 gole padały w listopadzie 2019 roku.

 

Gospodarze są szczególnie narażeni na ataki rywali w pierwszych połowach spotkań domowych. Tracą oni wówczas średnio 1.27 bramki co mecz. Wydaje się jednak, że tym razem nie będą musieli obawiać się o stracone gole. Jastrzębianie trafiają średnio 0.88 razy na każdy wyjazd, a do tego nie wygrali oni jeszcze żadnego spotkania poza własnym obiektem, rozegranego w obecnym sezonie ligowym.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.