Zapowiedź meczu Sandecja - Skra

17 lis 2021 Udostępnij

Odrabiamy zaległości w Fortuna 1 Lidze. Tym razem w środku tygodnia rozegramy tylko jedno spotkanie, więc oczy całej, pierwszoligowej Polski zwrócone będą na Nowy Sącz. Tamtejsza Sandecja podejmie u siebie częstochowską Skrę.

Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (17 listopad, środa, 18:00)

 

Choć aż w połowie meczów rozegranych przez nowosądeczan padły co najmniej dwa gole, drużyna gospodarzy nie jest szczególnie bramkostrzelna. Sandecja zdobywa średnio 1.25 bramki na spotkanie, z czego aż 75% tych trafień to gole zdobyte na wyjeździe, co oczywiście wiąże się z większą ilością rozegranych starć wyjazdowych. Częstochowianie do siatki trafiają około niemalże dwukrotnie rzadziej od rywali – mogą pochwalić się średnią 0.69 zdobytej bramki na mecz. Goście imponują także defensywą, tracąc średnio 0.9 gola co kolejkę ligową. Nic więc dziwnego, że aż 75% pojedynków z udzielam Skry nie obfituje w więcej, niż 2 gole, zaś 25% wszystkich rozegranych przez tę drużynę starć zakończyło się bezbramkowymi remisami. Tym razem nie powinniśmy jednak liczyć na takie rozstrzygnięcie, bo po raz ostatni na boisku Sandecji taki wynik padł przeszło rok temu – w październiku 2020 roku – gdy nowosądeczanie podejmowali GKS Bełchatów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.