Zapowiedź: GKS Tychy – Ruch Chorzów

30 mar 2018 Udostępnij

Na ten moment kibice czekali 41 lat. Po raz ostatni Ruch Chorzów gościł w Tychach w 1977 roku. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W Wielką Sobotę GKS Tychy ponownie zagra z "Niebieskimi".

Drużyna Ryszarda Tarasiewicza zajmuje 12. miejsce w tabeli. Na swoim koncie zgromadziła 26 punktów. Dużo lepiej prezentują się przed własną publicznością, gdzie 6-krotnie pokonywali rywala, 3 razy remisowali i zanotowali tylko dwie porażki. Atut własnego boiska może okazać się niezwykle ważny, zwłaszcza że kibice GKS-u mocno mobilizują się przed spotkaniem derbowym.

 

Chorzowianie mieli długą ligową przerwę. To dało im sporo czasu, by skorygować błędy z ostatniego spotkania, przegranego u siebie 0:2 z Podbeskidziem. Równie długo na ligowy mecz czekali tyszanie. W ostatniej kolejce pokonali u siebie Stomil Olsztyn 1:0. Kurs w Fortunie, że w pierwszej połowie nie padnie ani jedna bramka wynosi 2.57.  

 

- Bardzo dużo w szatni rozmawiamy o meczu z Ruchem Chorzów. Nikogo nie trzeba dodatkowo mobilizować. Doskonale wiemy jaka jest ranga tego spotkania. Ostatni raz Ruch grał w Tychach ponad 40 lat temu. Kibice bardzo długo czekali na takie spotkanie i mam nadzieję, że będzie to wielki mecz w Wielką Sobotę - powiedział Daniel Tanżyna, zawodnik GKS Tychy.

 

W poprzednim spotkaniu obu ekip nie zabrakło emocji. Ruch prowadził już 2:0, ale tyszanie zdołali wyrównać strzelając bramki w 89. i 90. minucie spotkania. Kurs w Fortunie, że padnie gol po 76. minucie wynosi 2.19.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.