Zapowiedź: GKS Tychy – Odra Opole

9 lis 2018 Udostępnij

Dziś piłkarze GKS Tychy zainaugurują rundę wiosenną rozgrywek Fortuna1Liga. Rywalem "Trójkolorowych" będzie Odra Opole. Początek piątkowego spotkania o godzinie 20:45. Transmisja na antenie Polsatu Sport.

Tyszanie do podpieczonych Mariusza Rumaka tracą w tej chwili sześć punktów. W ostatnich trzech spotkaniach Odra jednak nie wygrała. W poprzedniej kolejce przegrała z ŁKS Łódź aż 1:5. Kurs w Fortunie na przedział goli 6+ to 14.

 

Tyszanie również mają swoje problemy. GKS po raz ostatni wygrał na początku września. W ostatnie kolejce podopieczni Ryszarda Tarasiewicza przegrali z Chojniczanką Chojnice. Tak złej serii w XXI wieku "Trójkolorowi" jeszcze nie zanotowali. W 17 spotkaniach GKS odniósł tylko trzy zwycięstwa i aż ośmiokrotnie dzielił się punktami.

 

- Musimy zweryfikować nasze cele. W ostatnich czterech tegorocznych spotkaniach jesteśmy w stanie zdobyć 10 punktów. Problem byłby wtedy, gdybyśmy cierpieli na boisku, pod każdym względem. Przede wszystkim  mentalnym- pierwsza nieudana akcja, jeden błąd, dezorganizacja na boisku czy pasywność w defensywie i ofensywie – wtedy pomyślałbym, że drużynie trzeba dać nowy impuls. Szczerze jednak, to takiego problemu nie widzę. Patrząc na tabelę, obawy są, ale nie jest to sytuacja alarmowa - dodaje Ryszard Tarasiewicz, trener GKS Tychy.

 

Nasi dzisiejsi rywale są jedyną drużyną obok GKS Tychy, która nie wygrała w tym sezonie spotkania ligowego na wyjeździe. Podopieczni Mariusza Rumaka cały czas są jednak w walce o Puchar Polski. Po wyeliminowaniu Ruchu Chorzów i Polonii Środa Wielkopolska, w 1/8 Odra zagra z Wisłą Sandomierz. Tyszanom z kolei pozostała już tylko walka na pierwszoligowych boiskach.

 

W rundzie jesiennej GKS przegrał w Opolu 1:2. Odra nigdy w Tychach jednak nie wygrała. W poprzednim sezonie tyszanie wygrali 3:0. Bramki dla "Trójkolorowych" zdobywali Zapolnik, Grzeszczyk i Vojtus. Kurs w Fortunie, że GKS wygra dziś 3:0, wynosi 26.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.