Zapowiedź: GKS Tychy – Chojniczanka

7 kwi 2018 Udostępnij

Wicelider z Chojnic sprawdzi w sobotę formę piłkarzy GKS-u Tychy, którzy wiosną nie zaznali jeszcze smaku porażki.

Trójkolorowi są świetnie dysponowani w roku 2018. Z trzech marcowych spotkaniach ligowych wygrali wszystkie, tracąc przy tym jedynie jedną bramkę. Domowe zwycięstwa z Chrobrym (2:1), Stomilem (1:0) i Ruchem (2:0) pozwoliły im awansować z 14. (zajmowanego po rundzie jesiennej) na 12. miejsce w tabeli, tym samym stabilizując swoje miejsce w lidze oraz jednocześnie zwiększając przewagę nad strefą spadkową z 2 do 7 punktów.

 

Jak łatwo można zauważyć, dużą rolę w wynikach GKS-u odgrywa miejsce rozgrywanego przez tyszan meczu. O ile bilans spotkań u siebie mają wspólnie z opolanami najlepszy w lidze (7-3-2), to rubryka „wyjazd” może budzić wiele zastrzeżeń. Niestety, 5 punktów w 10 pojedynkach poza Stadionem Miejskim w Tychach nie wygląda najlepiej. Przed trenerem Tarasiewiczem pojawia się trudne zadanie: przełamać passę 9 meczów wyjazdowych bez zwycięstwa. Na to okazję będzie mieć jednak 11 kwietnia, bowiem mecz z MKS-em odbędzie się, jak wiadomo, przy ul. Edukacji 7.

 

Chojniczanka na inaugurację zremisowała z Podbeskidziem 0:0, a przed tygodniem na własnym obiekcie pokonała Odrę Opole 2:1. Dzięki zwycięstwu, Chojniczanka awansowała na pozycję wicelidera Nice 1 Ligi. Zespół Krzysztofa Brede bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach. W 11 spotkaniach obrona "Chojny" straciła tylko siedem bramek. To najlepszy wynik pod tym względem na zapleczu ekstraklasy. Kurs w Fortunie, że piłkarze GKS Tychy nie strzelą bramki wynosi 3.15.   

 

Jesienią Chojniczanka bez problemu pokonała GKS Tychy 3:0. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania. Kurs w Fortunie, że dziś Chojniczanka strzeli gola w pierwszych 45 minutach wynosi 2.05.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.