Zapowiedź: GKS Tychy – Chojniczanka

2 lis 2018 Udostępnij

Na zakończenie pierwszej połowy sezonu Chojniczanka wybiera się do Tych, gdzie w piątek 2 listopada o godzinie 18:00 popołudnie zmierzy się z miejscowym GKS-em.

Trójkolorowi przechodzą obecnie przez dosyć ciężki okres, bowiem od dwóch miesięcy nie było im dane cieszyć się ze zwycięstwa. Ostatnim razem wygrali oni 1 września z Wartą w Poznaniu, a po tym meczu zanotowali w lidze pięć remisów i cztery porażki, dokładając do tego przegraną w 1/32 finału Pucharu Polski z trzecioligową Legionovią Legionowo.

 

To sprawiło, że z zajmowanej latem pozycji w czołówce podopieczni Ryszarda Tarasiewicza osunęli się na czternaste miejsce w tabeli z pięciopunktową przewagą nad strefą spadkową.

 

W Chojnicach sprawy również nie mają się zupełnie najlepiej. W relatywnym czasie (od 1 września) w pojedynkach ligowych MKS zrealizował bilans trzy wygrane, trzy remisy i trzy porażki, co podobnie jak w przypadku GKS-u zepchnęło Żółto-Biało-Czerwonych do dolnej części tabeli. Kurs w Fortunie, że Chojniczanka pierwsza strzeli bramkę, wynosi 2.04.

 

Popołudniowy mecz będzie trzynastym bezpośrednim pojedynkiem chojniczan z tyszanami. Dotychczas pięciokrotnie ekipa z Chojnic wychodziła z takich batalii zwycięsko, sześć razy padał remis, a tylko raz wygrywali Trójkolorowi, a miało to miejsce w kwietniu 2017 roku. W ostatnim meczu obu ekip padł remis 2:2. Kurs w Fortunie, że w piątek będzie taki sam wynik, wynosi 12.5. Pierwszy gwizdek na Stadionie Miejskim w Tychach zabrzmi o godzinie 18:00 w piątek 2 listopada. Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.