Zapowiedź: GKS Katowice – Warta Poznań

26 paź 2018 Udostępnij

W sobotę na Bukowej GieKSa zmierzy się z Wartą Poznań. Początek spotkania o 17:45.

Po nieudanym meczu z Garbarnią Kraków, GieKSa postara się przerwać złą passę i tym samym znaleźć drogę do wyjścia z kryzysu. – Nie możemy spuszczać głów i się załamywać. Szukamy drogi, by poprawić sytuację – mówił Arkadiusz Woźniak. – Wierzę w naszą drużynę. Widzę chłopaków na co dzień i wiem, że porażki mocno się na nas odkładają. Z Wartą wychodzimy walczyć o trzy punkty, nie widzę innej możliwości – dodaje. Kurs w Fortunie, że gospodarze wygrają przynajmniej jedną połowę, to 1.51.

 

Warta Poznań po 15 meczach sezonu ma na swoim koncie 17 punktów i zajmuje 13. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Dotąd na wyjazdach poznaniacy wygrywali dwukrotnie pokonując Stomil Olsztyn oraz Puszczę Niepołomice. Natomiast w ostatnim starciu ulegli na wyjeździe Odrze Opole 1:2. Kurs w Fortunie, że Warta strzeli dokładnie jedną bramkę, wynosi 2.33.

 

Zespoły w ligowych starciach mierzyły się szesnaście razy, ostatni pojedynek miał miejsce pięć lat temu w sezonie 2012/2013 1 Ligi. Wówczas GieKSa na wyjeździe pokonała Wartę 2:0, bramki strzelali Grzegorz Fonfara oraz Deniss Rakels.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

16. kolejka to ostatnia szansa dla kibiców na wsparcie akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna. Do tej pory na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja udało się zebrać blisko 27 tysięcy złotych!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.