Zapowiedź: GKS Katowice – Garbarnia Kraków

22 paź 2018 Udostępnij

We wtorek o godzinie 17:00 GKS Katowice rozegra zaległe spotkanie 14. kolejki Fortuna 1 Ligi z Garbarnią Kraków.

Spotkanie pomiędzy drużynami z Katowic i Krakowa nie mogło odbyć się w pierwotnie planowanym terminie z powodu powołań do młodzieżowej reprezentacji Polski dla dwóch piłkarzy GieKSy - Adriana Łyszczarza oraz Tymoteusza Puchacza. Mecz 14. kolejki przełożono na wtorek 23 października o godzinie 17:00. Drużyna trenera Dariusza Dudka, po nieudanym wyjeździe do Mielca, będzie miała okazję się zrehabilitować na Bukowej z ostatnią w tabeli Garbarnią Kraków. – Do poprawy jest wiele elementów. Nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy i wziąć się do pracy – mówił trener Dudek. Kurs w Fortunie, że GieKSa pierwsza strzeli bramkę, wynosi 1.49.

 

Garbarnia Kraków jest ligowym beniaminkiem. Zespół po 14 meczach sezonu 2018/2019 zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 9 punktów. Receptą na poprawę sytuacji miała być zmiana szkoleniowca. Z posadą pożegnał się wieloletni szkoleniowiec drużyny Mirosław Hajdo. Zastąpił go Bogusław Pietrzak. W debiucie nowego trenera Garbarnia przegrała u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:3. W sześciu wyjazdowych meczach, krakowianie zdołali zapisać na swoje konto jedno zwycięstwo, gdy w Jastrzębiu pokonali miejscowy GKS (2:1). Kurs w Fortunie, że Garbarnia wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 2.67.

 

GieKSa na Bukowej w bieżącym sezonie wygrywała raz pokonując 2:0 Wigry Suwałki. Wtorkowy mecz będzie więc szansą na poprawę tej statystyki. Oba zespoły do tej pory mierzyły się ze sobą ośmiokrotnie i tylko jedno z tych starć zakończyło się zwycięstwem katowiczan. Trzeba jednak zaznaczyć, że ostatni mecz zespoły rozegrały między sobą 44 lata temu, w sezonie 1973/1974.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

 

Przypominamy, że od 15. kolejki wystartowała akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.