Zapowiedź: GKS Jastrzębie – Raków Częstochowa

16 lis 2018 Udostępnij

W sobotę rozegrany zostanie ostatni w tym roku mecz na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju. O godzinie 17:00, w ramach 19. kolejki Fortuna 1 Ligi, GKS Jastrzębie zmierzy się z liderem tabeli - Rakowem Częstochowa.

Poprzednie starcie beniaminka z drużyną z Częstochowy miało miejsce 28 lipca 2018 roku, podczas rundy jesiennej trwającego sezonu. Jastrzębianie wywieźli wtedy z Częstochowy jeden punkt, remisując 2:2, mimo, że przegrywaliśmy już 0:2. Natomiast ostatnia wizyta Częstochowian na Harcerskiej (14 listopada 2006 roku) zakończyła się zwycięstwem GKS-u 1:0. Kurs w Fortunie, że spotkanie zakończy się bez remisu, wynosi 2.51.

 

W obecnym sezonie Raków pozostaje w świetnej dyspozycji, niemal od początku zajmując fotel lidera rozgrywek. Częstochowianie zanotowali zaledwie jedną porażkę, a było to 3 sierpnia, kiedy to ulegli na wyjeździe Chojniczance 2:1. Najlepszym strzelcem zespołu jest Szymon Lewicki z pięcioma trafieniami. Co ciekawe, bramki dla Rakowa w tym sezonie zdobywało aż 14 zawodników, co tylko świadczy o tym, jak wyrównaną kadrą dysponuje trener Marek Papszun.

 

Do starcia z liderem beniaminek przystąpi uskrzydlony wyjazdowym zwycięstwem 3:1 w Suwałkach, a trener Jarosław Skrobacz ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Kurs w Fortunie na przedział goli 2-3, to 1.9.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.