Zapowiedź: GKS Jastrzębie – GKS Tychy

28 paź 2018 Udostępnij

16. kolejkę zakończy pojedynek derbowy. GKS Jastrzębie – GKS Tychy o 17:45!

Tyszanie po 15. kolejkach zajmują miejsce w dole tabeli, co z pewnością jest sporym zaskoczeniem dla wszystkich sympatyków Fortuna 1 Ligi, jak i dla kibiców GKS-u Tychy, mając w pamięci to, że tyszanie zdobyli najwięcej punktów w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. W bieżących rozgrywkach piłkarze z Tychów mają na swoim koncie tylko 16 punktów, czyli aż siedem mniej od beniaminka, i plasują się na 14. miejscu w tabeli.

 

Co również warte podkreślenia, tyszanie jako jeden z dwóch zespołów w lidze (obok Odry Opole) nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe. Do tej pory zanotowali cztery remisy i trzy porażki (bilans bramek 6-11). Co więcej, zespół prowadzony przez Ryszarda Tarasiewicza kontynuuje niechlubną serię siedmiu meczów bez zwycięstwa w lidze, a ostatni raz trzy punkty zainkasowali 1 września. Do tego dochodzi również porażka z trzecioligową Legionovią Legionowo w ramach Pucharu Polski. Kurs w Fortunie, że tyszanie strzelą gola jako pierwsi, wynosi 2.26.

 

GKS Jastrzębie z kolei przystąpi do tego spotkania podbudowany środowym zwycięstwem z Podbeskidziem Bielsko-Biała, wydartym po golu zdobytym w 88. minucie spotkania przez Adama Żaka. Optymizmem napawa również fakt, że wygrana ta była jak najbardziej zasłużona, a przy odrobinie szczęścia i większej skuteczności, mogło być jeszcze wyższe. Kurs w fortunie, że gracze beniaminka wygrają do zera, wynosi 3.35. Mimo, że tyszanie, przynajmniej w teorii, z obecną kadrą powinni bić się raczej o awans, a nie o utrzymanie, to tego spotkania absolutnie nie można lekceważyć, o czym przekonuje trener Skrobacz. – To będzie kolejne trudne spotkanie, bo tyszanie mają w składzie zawodników bardzo dobrych, klasowych. To miejsce, które zajmują ich nie zadowala i faktycznie jest chyba dla wszystkich sporą niespodzianką. Wcześniej czy później odpalą i zaczną seryjnie zdobywać punkty – przekonuje.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

16. kolejka to ostatnia szansa dla kibiców na wsparcie akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna. Do tej pory na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja udało się zebrać blisko 27 tysięcy złotych!

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.