Zapowiedź: Górnik Łęczna – Stomil Olsztyn

30 mar 2018 Udostępnij

W sobotę w Łęcznej bardzo ważne spotkanie w dole tabeli Nice 1 Ligi. Górnik Łęczna podejmie u siebie Stomil Olsztyn. Na ławce gospodarzy zadebiutuje trener Bogusław Baniak.

Oba zespoły zgromadziły do tej pory po 18 punktów i znajdują się w strefie spadkowej. Do miejsca gwarantującego utrzymanie, przed 24. kolejką tracą sześć punktów.

 

Zarówno dla Górnika Łęczna i Stomilu Olsztyn początek 2018 roku nie jest udany. Oba zespoły w dwóch meczach zaliczyły porażki. Co więcej nie strzeliły w nich bramki. Kurs w Fortunie, że w sobotę jedni i drudzy wpiszą zdobędą bramkę wynosi 1.91.

 

"Duma Warmii" do tej pory na wyjeździe wygrała tylko raz, w Mielcu 1:3. W 11 wyjazdowych spotkaniach gracze Stomilu stracili aż 25 bramek, co jest najgorszym wynikiem w lidze pod tym względem. Górnicy z Łęcznej jeśli punktują, to robią to głównie na własnym terenie. Jak dotąd z 18 punktów, 11 zdobyli grając w Łęcznej. Problemem gospodarzy jest skuteczność. 16 bramek w 21 spotkaniach to po Olimpii Grudziądz najsłabsza ofensywa Nice 1 Ligi. Kurs w Fortunie na przedział bramek 0-1 w sobotnim meczu wynosi 2.64.  

 

W poprzednim spotkaniu obu zespołów, lepsi okazali się gracze z Olsztyna wygrywając 2:1, przesądzając o losach spotkania w ostatnim kwadransie gry. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.