Zapowiedź: Drutex-Bytovia – Miedź Legnica

7 kwi 2018 Udostępnij

W sobotę lider Nice 1 Ligi zmierzy się z Drytex-Bytovią Bytów, dla której będzie to pierwszy mecz u siebie w 2018 roku!

25 listopada 2017 roku – właśnie wtedy Drutex-Bytovia rozegrała swój ostatni mecz Nice 1 Ligi na stadionie w Bytowie! Wówczas spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończyło się remisem 1:1. Teraz, po 133 dniach przerwy, podopieczni Adriana Stawskiego wracają do swojego piłkarskiego domu! Kurs w Fortunie, że gospodarze wygrają przynajmniej jedną połowę wynosi 2.13.

 

Rywalem „Czarnych Wilków” będzie Miedź Legnica. Zawodnicy Dominika Nowaka bardzo dobrze rozpoczęli ligową wiosnę. „Miedzianka” wygrała 3:1 z Odrą Opole, 2:0 z Zagłębiem Sosnowiec i 2:0 z Wigrami Suwałki. Z kolei w ostatniej kolejce Miedź zremisowała 1:1 z Chrobrym Głogów, co pokazuje, że w Nice 1 Lidze nie ma drużyny, której nie można urwać punktów.

 

Na dobrą formę legniczan z pewnością wpłynęły zimowe transfery. Napastnik Mateusz Piątkowski ma już na swoim koncie 4 gole, a Petteri Forsell ponownie stał się kluczową postacią drużyny. Dodatkowo dobrą formą strzelecką imponuje Fabian Piasecki, który zdobył 3 bramki.

 

Z kolei Drutex-Bytovia w ostatnim pojedynku zremisowała 1:1 z Pogonią Siedlce. Na pochwały zasługuje zwłaszcza postawa w drugiej części gry, kiedy to „Czarne Wilki” nie pozwalały rywalom na dużo w ofensywie i dodatkowo były bardzo groźne po stałych fragmentach gry.

 

Historia spotkań pokazuje, że z Miedzią Legnica od zawsze toczyliśmy wyrównane boje. Do tej pory nasze bezpośrednie mecze kończyły się dwoma remisami i trzema wygranymi obydwu drużyn. W ostatnim spotkaniu w Legnicy lepsza okazała się Miedź, która wygrała 2:1. Kurs w Fortunie, że w sobotę padną dokładnie trzy bramki wynosi 3.9.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.