Zapowiedź: Chrobry Głogów – Stal Mielec

13 paź 2018 Udostępnij

Będący w dobrej dyspozycji Chrobrego Głogów gra o czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu. O godzinie 17.00 na Wita Stwosza Chrobry Głogów – Stal Mielec.

Po 13 serii pomarańczowo-czarni są na najwyższym od początku sezonu miejscu – czwartym. Trzeba pamiętać, że niekiedy trudniej w tej czołówce się utrzymać, a już na pewno na wyrównanym siłowo zapleczu trudno o dłuższe serie. Raków Częstochowa wcześniej zatrzymał się na pięciu zwycięstwach z rzędu, Sandecja Nowy Sącz na czterech. Chrobry ma trzy i walczy o czwarte.

 

W ostatnim spotkaniu ekipa Grzegorza Nicińskiego pokonała na wyjeździe Garbarnię Kraków 1:0. Defensywa Chrobrego jest jedną z najlepszych w lidze. Do tej pory straciła zaledwie 10 bramek. Kurs w Fortunie, że Stal nie strzeli gola w Głogowie, wynosi 3.95.

 

Po 13. kolejkach Stalowcy mają na swoim koncie 15 punktów. – Nie jest to dobry wynik, zdajemy sobie z tego sprawę. Sposób gry, zaangażowanie zawodników jest na bardzo dużym poziomie. Zawodzi nas skuteczność i niestety tych punktów jest zdecydowanie za mało – komentuje Bogusław Wyparło, trener bramkarz i członek zarządu mieleckiego Klubu. – Mamy nadzieję na przełamanie w Chrobrym, nie ma załamania w zespole, jest mobilizacja – dodaje.

 

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami w Głogowie padło aż osiem bramek, a stal wygrała 3:5. Kurs w Fortunie na dokładną liczbę goli 6+, to 14.5.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.