Zapowiedź: Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice

7 kwi 2018 Udostępnij

Teraz każdy mecz to już właściwie ta sama stawka - utrzymanie się w czołówce. Różnice w tabeli są niewielkie, więc wystarczy jedno potknięcie, by z niej wypaść. Sobotnim meczem z Puszczą Niepołomice Chrobry będzie więc bronił swojej obecności w górnej połowie. Początek o godz. 18:00 na stadionie w Głogowie.

Chrobry po raz ostatni grał u siebie niemal miesiąc temu, 10 marca. Wtedy pokonał Olimpię Grudziądz 3:2 po czym nastąpiły trzy tygodnie przerwy. Przynajmniej mógł skupić się na prestiżowych derbach, w których poszedł za motywacją kibiców i w waleczny sposób ugrał bardzo cenny punkt, będąc jak na razie jedynym w tym roku zespołem potrafiącym zatrzymać Miedź. Po dużych meczach często przychodzi jednak "zjazd" ciśnienia i w tym kierunku pewnie trzeba było popracować. Podkreśla to sam Michał Ilków-Gołąb.

- Nie jest trudno zmobilizować się na derby. Większą sztuką jest być w stu procentach skoncentrowanym na meczach, które są inne. My nie lekceważymy przeciwnika, w tej lidze nie ma o tym mowy, lecz motywacyjnie trzeba się wznieść na taki sam poziom, bo to już samo się nie dzieje. Duża robota do wykonania - powiedział obrońca Chrobrego.

Zaledwie trzy zespoły w tym sezonie Nice 1 Ligi potrafiły pokonać Puszczę na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Jednym z nich był właśnie Chrobry Głogów. Skromnie, bo mecz zakończył się wynikiem 0:1, ale w pamięci została kapitalna bramka Konrada Kaczmarka. Kurs w Fortunie, że dziś liczba bramek Chrobrego wyniesie 0-1 to 1.55. To pokazuje, że zadanie przed beniaminkiem z Małopolski z jednej strony będzie dodatkowo wymagające, ale z drugiej wyzwala dodatkową motywację.

Chrobry to aktualnie 7 drużyna w tabeli, która z liczbą 34 punktów traci zaledwie 5 oczek do wicelidera z Chojnic. W tym sezonie Chrobry rozegrał 3 spotkania i osiągnął każdy możliwy wynik: zwycięstwo, remis i porażkę.

Puszcza również ma za sobą trzy mecze na wiosnę. W każdym z nich beniaminek dzielił się punktami. Tym samym ekipa Tomasza Tułacza po 22 spotkaniach zajmuje 11 pozycję z 29 punktami. Kurs w Fortunie, że dziś w pierwszej połowie padnie więcej goli niż w drugiej wynosi 2.91.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.