Zapowiedź: Chojniczanka – Odra Opole

30 mar 2018 Udostępnij

Nice 1 Liga wraca do Chojnic! W sobotę Chojniczanka Chojnice zmierzy się z beniaminkiem, Odrą Opole.

Po trzech tygodniach od ostatniego (a zarazem pierwszego w tym roku) meczu o punkty, MKS czeka trudne starcie z sensacyjnie grającym jesienią beniaminkiem z Opola. Niebiesko-Czerwoni przyjeżdżają na Pomorze z nieco większym bagażem rozegranych spotkań niż Chojniczanka.

 

W marcu grali trzy razy, lecz w żadnym z tych pojedynków zwyciężyć nie zdołali. Po przegranych z Miedzią (1:3), GKS-em Katowice (1:2) i bezbramkowym remisie z Puszczą zajmują obecnie czwarte  miejsce w tabeli  z punktem straty, ale dwoma meczami przewagi nad chojniczanami.

 

Dla Chojniczanki będzie to dopiero drugi w tym roku mecz w Nice 1 Lidze, a pierwszy – domowy. W drugi weekend marca ekipa Krzysztofa Brede zremisowała bezbramkowo w Bielsku-Białej.

 

Jesienią przy Oleskiej – po bardzo dobrym spotkaniu – górą był beniaminek. Na gola Pawła Zawistowskiego dwoma trafieniami odpowiedział Marcin Wodecki. Wszystkie te bramki wpadły w przeciągu dosłownie chwili (między 14. a 22. minutą). Kurs w Fortunie, że w pierwszej połowie padnie więcej bramek niż w drugiej wynosi 2.9.

 

Dodajmy, że wielkosobotnie spotkanie nie stoi pod znakiem zapytania. W czwartek miasto w woj. pomorskim nawiedziła zima, murawę przykrył śnieg, ale w piątek od rana trwały prace mające na celu przygotować boisko do gry.

 

Dla obu drużyn będzie to ważne, przełomowe (choć na różny sposób) spotkanie. Celem Odry będzie z pewnością przezwyciężenie wiosennej niemocy. Żółto-Biało-Czerwoni będą musieli zmagać się z powtórnym powrotem do gry o punkty. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzelą bramki w obu połowach wynosi 20.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.