Zapowiedź: Chojniczanka – Bytovia Bytów

13 paź 2018 Udostępnij

W sobotę 13 października o godzinie 17:00 Chojniczanka stanie do walki w meczu derbowym przeciwko Bytovii

Ostatnie dni w Chojnicach to czas zmian. Na ławce trenerskiej Przemysława Cecherza zastąpił dobrze znany chojnickim kibicom szkoleniowiec – Maciej Bartoszek. Nowy-stary trener drużyny z „Grodu Tura” ostatnio pracował w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, a wcześniej w Koronie Kielce, do której trafił właśnie z Chojnic.

 

Chojniczanka obecnie plasuje się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Na taki dorobek złożyło się 5 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki. Chojniczanie zdobyli do tej pory 21 goli. Najwięcej bramek w zespole żółto-biało-czerwonych zdobył co ciekawe obrońca Hubert Wołąkiewicz. Bramkarzy gości pokonywał w tym sezonie pięciokrotnie. Wszystkie gole zdobył rzuty karne. Kurs w Fortunie, że Chojniczanka pierwsza strzeli bramkę, wynosi 1.64.

 

Bytowianie mają za sobą przeciętne trzy tygodnie, w których zdołali zgromadzić dwa na dwanaście możliwych punktów. W ten sposób stracili miejsce w ścisłej czołówce ligi, które okupowali niemal od początku sezonu. W swoim ostatnim meczu ulegli beniaminkowi z Jastrzębia Zdroju 1:2.

 

Sobotni pojedynek będzie trzynastym oficjalnym starciem Chojniczanki z Bytovią. Jak dotąd bilans tych meczów wychodzi na korzyść Żółto-Biało-Czerwonym, którzy wygrali w sześciu takich spotkaniach. Czterokrotnie zwyciężali bytowianie (ostatni raz 16 września 2015 – aż 6:1), a dwukrotnie padał remis. W poprzednim sezonie z owych konfrontacji dwa razy zwycięsko wychodziła Chojniczanka; jesienią wygrała w Bytowie 3:0, a na zakończenie kampanii jeszcze wyżej, bo 4:0. Kurs w Fortunie na przedział bramek 4+, to 2.99.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.