Zapowiedź: Chojniczanka – ŁKS Łódź

28 paź 2018 Udostępnij

Po raz pierwszy w historii Chojniczanka Chojnice zagra z ŁKS-em Łódź. Początek meczu w Chojnicach o 17:00.

Chojniczance nie wiedzie się w ostatnim czasie tak dobrze jak jej przyszłym rywalom. W ostatnich czterech meczach trzykrotnie zremisowała, a raz przegrała – tydzień temu z Podbeskidziem (1:2). Swoje ostatnie zwycięstwo Żółto-Biało-Czerwoni świętowali 22 września. Wygrali wówczas z Garbarnią. Teraz zajmują szóste miejsce w tabeli, z 22 punktami na koncie.

 

ŁKS zajmuje obecnie trzecie miejsce z trzema oczkami straty do drugiej Sandecji. Beniaminek nie przegrał swoich siedmiu poprzednich meczów, cztery z nich wygrywając, zaś trzy remisując. Ostatni mecz gracze Kazimierza Moskala grali w środę w niezdobytej od pół roku Częstochowie. Prowadzili tam aż do doliczonego czasu gry, kiedy z rzutu karnego wyrównał obrońca Rakowa, Arkadiusz Kasperkiewicz. Kurs w Fortunie, że ŁKS wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.85.

 

 

Co ciekawe będzie to pierwsze w historii stracie obu zespołów. Kurs w Fortunie, że obie ekipy strzelą bramki, wynosi 1.75.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

16. kolejka to ostatnia szansa dla kibiców na wsparcie akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna. Do tej pory na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja udało się zebrać blisko 27 tysięcy złotych!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.