Zapowiedź: Bruk-Bet Termalica – Stomil

24 paź 2018 Udostępnij

W środę piłkarze „Słoni” o 18:00 zmierzą się u siebie ze Stomilem Olsztyn.

Stomil po wtorkowej wygranej Garbarni Kraków spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy „Duma Warmii: traci w tym momencie cztery punkty. W ostatnim spotkaniu pod wodzą nowego szkoleniowca, zespół z Olsztyna zremisował u siebie z Puszczą Niepołomice 2:2. Warto jednak dodać, że piłkarze gospodarzy musieli odrabiać dwubramkową stratę. Kurs w Fortunie, że Stomil strzeli dziś dwie bramki, wynosi 4.3.

 

Bruk-Bet Termalica przystępuje do dzisiejszego meczu po wygranej z Garbarnią Kraków 3:1. Zespół prowadzony przez Marcina Kaczmarka nie przegrał ostatnich trzech spotkań i powoli odbija się od dolnych rejonów tabeli.

 

Bruk-Bet Termalica ze Stomilem rywalizował w drugiej i pierwszej lidze. „Słonie” wygrały cztery razy. Dwa razy remisowały i przegrywały. W ostatnim spotkaniu obu ekip padł wynik 3:0 dla Bruk-Bet Termaliki. Kurs w Fortunie, że dziś będzie taki sam wynik, wynosi 14.5.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Przypominamy, że od 15. kolejki wystartowała akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.